Na fotoalbum.eu přidány fotky ze zápasu s Q.P.C.
Účastníkům zájezdu Tisá. Na fotoalbum.eu byly přidány nějaké fotografie z Tisé.
Osobní profil VladaM | 27.06.2008 13:59
Všem veteránům! Přidal jsem na fotoalbum.eu fotky ze včerejšího hodnocení sezóny.Pěkné pokoukání.
Osobní profil VladaM | 21.05.2008 10:35
No ale takhle bys góla nikdy nedal.Ten chlapík to zkusil a hodně dlouho mu to vycházelo.
Osobní profil Myškuf | 21.05.2008 10:31
Všem! To ode mě nemůžete čekat ani náhodou. To spíš zakopnutí balónu nebo polehávání s domělým zraněním.
Osobní profil VladaM | 21.05.2008 10:15
Chtěl bych se s Vámi podělit o nedělní zážitek z 2.poločasu zápasu Traktor Humus B-Queen Park veteránů, jedná se o týmy naší veteránské skupiny.Byl jsem svědkem druhé půle, QPR prohrávali asi 1:4, když čtyřmi brankami otočili na 5:4.Golman QPR, takový bodrý hoch, myslím že chytal i proti nám a někdo myslím říkal, že s ním jezdil na tábory, v poslední minutě vyjel s balonem z vápna a začal kličkovat směrem dopředu, což se mu podařilo skoro až k vápnu soupeře.Tam ho Traktor Humus obral o balon, zaútočil a do branky kde marně bránil poslední obránce, vsítil vyrovnávací gól.Golman v tu chvíli byl ještě na soupeřově polovině.Rozhodčí foukl do píšťalky a ukončil zápas.Ty výrazy, kterými počastovali spoluhráči svého brankáře, nejsou na tak slušných stránkách jako je tato Pražačky, vůbec publikovatelné.Některé bych se styděl vyslivit i já.
Osobní profil VladaM | 17.05.2008 23:06
už jsem ve čtvrtek gratuloval nekterým zavilým spartanům k druhému mistu a k pohárovému vitezství mezi náma poslední 3 kola bez bodu z toho 2 zápasy doma a skore 3:8.To je i na druhý místo v lize docela nedustojný
Osobní profil Vanah | 17.05.2008 19:46
Tak a s cirkusem letna je hotovo, SLAVIA !!!! Letos to vyšlo na double hokej/fotbal, no proč ne ... řeknu Vám, že když se přidá k bezva atmosféře na novým stadionu i liga mistrů, přejdou k nám i letenští bezvěrci :-))
Osobní profil pol | 29.01.2008 13:53
Slabá nedělní účast!!!, to se nás víc neposbírá???
Osobní profil cernyvzadu | 28.01.2008 10:04
Tuco, gratuluji k vyrovnavaci brance! K Tve posledni poznamce, priste musite pri shaneni posil davat vetsi pozor